Godło Tadżykistanu

Flaga Tadżykistanu

Wystartowała tadżycka wyszukiwarka tanich połączeń lotniczychŚwietna wiadomość dla turystów udających się do Tadżykistanu jak i mieszkańców tego kraju.  Firma Smart-Soft.tj uruchomiła portal internetowy zajmujący się wyszukiwaniem tanich połączeń lotniczych. Nowa strona dostępna pod adresem www.aviakassa.tj ma na celu ułatwienie procesu wyszukiwania i zakup jak najtańszych biletów lotniczych bez wychodzenia z domu.

W komunikacie prasowym wydanym w sprawie najnowszego portalu czytamy "Nie zajmujemy się sprzedażą biletów lotniczych, zajmujemy się za to przeszukaniem możliwych połączeń z 728 linii lotniczych na całym świecie aby znaleźć dla naszego klienta jak najdogodniejszą ofertę. Dzięki naszemu portalowi, użytkownik będzie mógł bez dodatkowych opłat znaleźć najtańsze możliwe rozwiązania połączeń lotniczych a następnie samemu wybrać które połączenie jest najdogodniejsze i w jakiej firmie kupić bilety.
Wyszukiwanie połączeń zajmuje jedynie kilka minut, co w porównaniu z przeszukiwaniem i analizą oferty każdej z linii lotniczych z osobna jest ogromną oszczędnością czasu. ".

Serwis dla wyszukiwania tanich lotów AviaKassa.tj jest całkowicie bezpłatny.

źródło: asia plus